PROFEUM OPINIE KLIENTÓW

Witamy serdecznie,

zapraszamy Państwa do podzielenia się opiniami na temat naszych szkoleń.

W tym miejscu można zarówno zamieszczać własne uwagi po szkoleniach jak i poczytać jak nasze szkolenia są odbierane przez uczestników.

Wszystkie opinie o szkoleniach w Profeum zostały stworzone przez naszych klientów.

My nie ściemniamy 🙂 Nie mamy takiej potrzeby.

 

8 Odpowiedzi

 1. Szkolenia z tablicy przeprowadzono w bardzo profesjonalny sposób. Pan Jakub dysponuje wszechstronną wiedzą, którą przekazuje w przyjazny sposób. Do szkolenia otrzymaliśmy przygotowane materiały. Polecam firmę i przeprowadzone szkolenie.

 2. Małgorzata SP Wrocław

  Witam,
  zachęcam wszystkich do skorzystania ze szkolenia. Pan Jakub Kigina w sposób profesjonalny i zrozumiały wytłumaczył nam jak obsługiwać się tablicą multimedialną. Otrzymaliśmy również wszelkie niezbędne materiały potrzebne do użytkowania. Używam tablicy na lekcjach oraz korzystam z programu w domu. POLECAM!

 3. Witam serdecznie!
  W imieniu grona pedagogicznego biorącego udział w szkoleniu z obsługi tablic interaktywnych chciałabym bardzo serdecznie podziękować za możliwość skorzystania z tak profesjonalnie poprowadzonego szkolenia. Prowadzący pan Jakub Kigina przybliżył nam działanie tablic interaktywnych w niezwykle kreatywny sposób.
  Jego profesjonalizm, ogromne umiejętności oraz przesympatyczna osobowość pozwoliły nam na odbycie tego szkolenia w miłej atmosferze.
  Pozdrawiam:)
  Dorota S.

 4. 6 dni w Miejskim Przedszkolu Nr 5 w Ciechanowie z panem Jakubem Kiginą na kursie doszkalającym „Wykorzystanie technologii informacyjno – komunikacyjnej w pracy nauczyciela przedszkola” to czas spędzony na praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy w zakresie wykorzystania tablicy interaktywnej w pracy z dziećmi przedszkolnymi. Dodatkowy atut to konsultacje telefoniczne w przypadku pojawiających się problemów tzw. zdalna pomoc techniczna. Dziękuję za zaangażowanie, profesjonalne podejście do naszych potrzeb i możliwości. Jako dyrektor polecam szkolenie prowadzone przez pana Jakuba wszystkim tym, którzy mają problem, ze względu na wiek, w pokonaniu samego siebie do korzystania z tablicy interaktywnej w pracy z małymi dziećmi.

 5. Szkolenia – warsztaty na temat obsługi tablicy multimedialnej przeprowadzone profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z prowadzącym Panem Jakubem, który na bieżąco odpowiadał na wszystkie pytania. Po szkoleniu wzorowy kontakt telefoniczny w razie jakichkolwiek wątpliwości i problemów. Polecam!

Zostaw Komentarz