Szkolenia z obsługi tablic interaktywnych

 

Zespół trenerów PROFEUM to ludzie, którzy od wielu lat prowadzą profesjonalne szkolenia z obsługi tablic interaktywnych. Dzięki opracowaniu autorskiego programu szkoleniowego nauczyciele rozwijają swoje praktyczne umiejętności kreatywnego i atrakcyjnego tworzenia multimedialnych prezentacji. W wielu szkołach i placówkach oświatowych jesteśmy znani jako kompetentni partnerzy i doradcy w zakresie doboru i konfiguracji sprzętu multimedialnego wykorzystującego tablice interaktywne. Dlatego właśnie z naszych szkoleń nauczyciele wynoszą nie tylko dużą dawkę wiedzy praktycznej, ale także mają możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania z dziedziny nowoczesnych technologii i wykorzystaniu ich w procesie dydaktycznym.


 

Instalacje i wdrożenia IT i multimediów

 

Oprócz szkoleń z obsługi tablic interaktywnych i sprzedaży produktów zajmujemy się również wdrażaniem rozwiązań informatycznych w placówkach naszych klientów. Od wyposażenia sal informatycznych wraz z ich konfiguracją i montażem niezbędnych elementów, poprzez instalacje stałe interaktywne i multimedialne, a kończąc na kompleksowych wdrożeniach specjalistycznych rozwiązań IT z zakresu zarządzania i obsługi placówek oświatowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

 

Sprzedaż produktów interaktywnych

 

Ponieważ nasza branża ciągle się rozwija prowadzimy również sprzedaż sprzętu wyposażenia szkół. W stałej ofercie znajdują się zarówno tablice interaktywne i projektory multimedialne, jak również ekrany projekcyjne, akcesoria do montażu tablic i komputery. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty sprzedażowej dostępnej pod tym adresem: http://old.profeum.com/sklep/


 

Nasz blog

 

Zapraszamy Państwa również do codziennej lektury naszego bloga, w którym znajdą Państwo dużo aktualności i informacji technicznych dotyczących tego jak podłączyć tablicę interaktywną lub czym się różnią poszczególne technologie odpowiadające za prawidłowe działanie tablic. Staramy się przybliżać Państwu świat technologii na bieżąco i liczymy na Państwa aktywny udział w procesie tworzenia naszego bloga.

Kursy z tablic multimedialnych

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

W zakładce kontakt znajdują się nasze szczegółowe dane teleadresowe.

Prosimy wybrać dowolną formę kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji
i chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.