Wykonujemy montaż tablic i monitorów interaktywnych oraz instalacje sieci komputerowych i systemów audiowizualnych na terenie całej Polski.

instalujemyAV profeum avguru

Zobacz naszą prezentację - kliknij tutaj.

Montaz tablicy interaktywnej

Wykonujemy montaż tablic interaktywnych wszystkich producentów niezależnie od specyfiki miejsca instalacji. W ramach zakupionej usługi zapewniamy Państwu zarówno transport i wniesienie sprzętu, jak i niezbędne akcesoria montażowe takie jak korytka kablowe, przewody, listwy zasilające i podłogowe. Współpracujemy z dystrybutorami sprzętu IT, dzięki czemu jesteśmy zawsze przygotowani do wdrażania innowacji technologicznych i podejmujemy się każdego zadania. Nasi pracownicy reprezentują nas na miejscu w sposób profesjonalny i schludny dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o efekt końcowy naszej pracy.

Szkolenia z tablic interaktywnych
Do Państwa dyspozycji oddajemy informatyków i serwisantów, którzy zapewniają Państwu utrzymanie sieci komputerowej w szkole oraz wsparcie techniczne w zakresie bieżącej pomocy w pracy z komputerami. Dodatkowo jesteśmy w stanie przygotować szkolenie tematyczne z obsługi sprzętu biurowego lub dedykowane pod wdrożone u Państwa rozwiązanie informatyczne (np. Google Apps dla Szkół i Uczelni).

montaż tablic interaktywnych

Montaż profesjonalnych systemów audiowizualnych dla sal konferencyjnych, sal kinowych, gabinetów VIP i szkół. Wykonujemy instalacje: projektorów multimedialnych i ekranów projekcyjnych, nagłośnienia pomieszczeń i sal oraz radiowęzłowe, systemy telekonferencji oraz zintegrowane sterowanie salami konferencyjnymi (multimedia, kurtyny okienne, światło).

pracownia językowa

Pracownia Mentor to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych w liczebnych klasach. Koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to efekt zachęty dla uczniów – efektowne zajęcia będą szybciej zapamiętane. Z pracownią językową skuteczność przyswajania nowej wiedzy zwiększa się nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania. Pracownie Mentor to gwarancja funkcjonalności, jakości i trwałości.